neljapäev, 12. aprill 2012

Angry Birds - Vihased linnud

Kui nüüd päris aus olla, siis ega ma neist lindudest suurt midagi ei teadnud. Ainult seda, et on olemas selline mäng, mida kõik mängivad, kaasaarvatud minu enda 9-aastane ja 3-aastane. Aja jooksul viisin end kurssi asjaoluga, et linnud on vihased, kuna põrsad varastasid nende munad ära. Sellega siis minu teadmised antud lindudest piirdusid.
Ühel päeval surfasin niisama Ravelry`s ja täiesti juhuslikult sattusin lindudele. Uskumatu, kui palju juhendeid nende meisterdamiseks leidus! Oli nii heegeldatud kui kootud, nii mütse kui mänguasju! Kuna mul oli parasjagu natuke vaba aega, siis otsustasingi ühe punase linnu valmis heegeldada ja poisse üllatada.
Ja üllatus võeti väga hästi vastu! Ja otseloomulikult anti kohe sisse tellimus ka põrsastele ja teistele lindudele. Selgus, et neid linde saab kasutada pallidena ja nii ongi nüüd lastel päris reaalne Angry Birds`i mäng. Minu arvates ikka päris hea vaheldus arvuti- ja telefonimängule.
Kuna ma pole varem ühtegi mänguasja heegeldanud, siis esialgu lähtusin sellest juhendist. Must ja sinine lind on aga juba omalooming.
Kasutasin heegelnõela 3,5 mm, keskmise jämedusega lõnga võtsin kahekordselt. Nii kulus ühele tegelasele põhilõnga umbes 1 tokk. Nende "pallide" läbimõõduks on umbes 10-12 cm ja igaüks on ikka natuke isemoodi, mitte päris ümar.

1 kommentaar:

  1. Väga lahedad linnud. Olen proovinud neid isegi teha aga siis niidi ja riidega.

    VastaKustuta